Maruša Tereza Šerkezi peta v Južni Koreji
Slovenska gorska kolesarka Maruša Tereza Šerkezi je na letošnji uvodni tekmi svetovnega pokala v južnokorejskem kraju Mona Yongpyong v konkurenci mlajših članic zasedla peto mesto v kratkem krosu. Komaj 18-letna obetavna slovenska gorska kolesarka prvič nastopa med elito, v nedeljo nastopila tudi v olimpijskem krosu.