Športni direktor Olimpije odhaja
Goran Boromisa, ki je kot športni direktor Olimpijo popeljal do dveh naslovov državnih prvakov, se poslavlja iz zmajevega gnezda. Predsednik NK Olimpija Ljubljana Adam Delius je danes sporočil, da kljub predhodnim napovedim z Boromiso nista podaljšala pogodbe.
"Vsem zeleno-belim navijačem želim sporočiti, da do načrtovanega podaljšanja pogodbe z našim športnim direktorjem Goranom Boromiso ni prišlo, kljub predhodnim napovedim. Gospodu Boromisi je bila ponujena najboljša pogodba, kar jih je kadarkoli prejel športni direktor NK Olimpija Ljubljana. Ponudba je temeljila tudi na priznanju za dosežene rezultate v zadnjih letih. Kljub temu gospod Boromisa te ponudbe na moje presenečenje ni sprejel," so v današnji izjavi za javnost zapisali pri nogometnem prvoligašu iz Ljubljane Olimpiji.