Policija še vedno išče vozilo parkirne službe, ki ga je po neuradnih informacijah odpeljal Novosadčan M. K., potem ko mu je bil pred tem zaradi napačnega parkiranja odstranjen avtomobil.
Po navedbah lokalnih medijev je M. K. po incidentu kupil lastno vozilo za odvoz avtomobilov oziroma t. i. “pajka” ter z njim odpeljal pajka parkirne službe. Njegovo vozilo je medtem že zasegla policija, vendar M. K. za zdaj noče razkriti, kam je odpeljal službeno vozilo.
Primer je na družbenih omrežjih sprožil številne odzive in komentarje, saj ga mnogi opisujejo kot enega najbolj nenavadnih sporov zaradi parkiranja v zadnjem času.