V tovarniški hali na Serminu je v torek med varjenjem izbruhnil požar, v katerem sta bila lažje poškodovana dva delavca.
Požar je izbruhnil med delom, stavbo pa so takoj evakuirali. Gasilci so ogenj hitro pogasili, reševalci pa so 43- in 51-letnega delavca odpeljali v bolnišnico. Poškodbi sta bili lažji.
Policija je po dogodku opravila ogled kraja in zbira informacije zaradi suma ogrožanja varnosti pri delu. Ogenj naj bi povzročil veliko materialno škodo.