TV3 LogoTV3
DomovSlovenijaSvetGospodarstvoŠportZnanostZanimivostČrna kronika
TV3 v živoVideoVremePrometHoroskop

Novice

  • Domov
  • Slovenija
  • Svet
  • Gospodarstvo
  • Šport

Več

  • Znanost
  • Zanimivost
  • Črna kronika

O TV3

  • Vreme
  • Promet
  • Horoskop
  • Kontakt
  • Politika Zasebnosti
  • Glasbeni spored
  • TV spored
© 2026 TV3. Vse pravice pridržane.Oblikovanje Bumm Solutions
DomovVideoTVVremePrometHoroskop
Črna kronika

Vlom v stanovanje

Kdo pa doma hrani 18 tisoč evrov?

2.5.2026 10:36
1 min
Vir: sta
–:––

Vlom v stanovanje

Mariborski policisti so v petek zvečer obravnavali vlom v stanovanje enega od stanovanjskih blokov v Mariboru. Neznani storilec je vanj vlomil skozi vhodna vrata, iz stanovanja je odnesel več predmetov in s tem povzročil za okrog 18.000 evrov škode.

Policisti Policijske postaje Maribor I, ki so opravili ogled kraja vloma, zbirajo obvestila in bodo podali kazensko ovadbo na Okrožno državno tožilstvo v Mariboru.

Policisti Policijske postaje Maribor II pa so v petek okoli 15. ure obravnavali vlom v poslovni prostor, kamor je neznanec prav tako vlomil skozi vhodna vrata. Po dosedanjih ugotovitvah iz notranjosti ni odnesel ničesar, kljub temu pa je zaradi poškodbe vrat po nestrokovni oceni povzročil za približno 500 evrov škode, so še navedli na mariborski policijski upravi.

Deli članek:
Prejšnji članekČrna kronika

Vlomi v Mariboru in okolici povzročajo visoko škodo

Naslednji članekŠport

Janja Garnbret prva v polfinalu na Kitajskem, uspešna tudi Buckley