Francoska policija je po nemirih ob zmagi PSG v nogometni ligi prvakov aretirala skoraj 900 ljudi, je sporočil notranji minister Laurent Nunez. V izgredih je bilo ranjenih skoraj 180 policistov.
Praznovanje so zaznamovali spopadi s policijo, požigi avtomobilov, plenjenje trgovin in uporaba pirotehnike. Oblasti so za vzdrževanje reda mobilizirale 22.000 policistov, od tega 8000 v Parizu.
Predsednik Emmanuel Macron je ob sprejemu nogometašev PSG v Elizejski palači obsodil nasilje in poudaril, da država tega ne bo tolerirala. Kljub nemirom se je v Parizu na paradi kluba znova zbralo več deset tisoč navijačev.