Nova generalna sekretarka v DZ
DZ dobil novo generalno sekretarko: poslanci so z 46 glasovi za imenovali pravnico Špelo Ocvirk, ki prihaja iz celjske zdravstvene skupnosti. Nasledila bo Uršulo Zore Tavčar po 12 letih na funkciji. Ocvirkova deluje tudi v športu kot direktorica moškega košarkarskega kluba v Celju.